Badania satysfakcji pracowników

Badania satysfakcji pracowników Od ponad 10 lat świadczymy usługi w zakresie badań marketingowych w których łączymy wiedzę akademicką z jej praktycznym zastosowaniem w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Naszym głównym celem jest wspomaganie procesów decyzyjnych poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości, pozwalających na optymalizację sposobów funkcjonowania organizacji naszych klientów i wykorzystywanie przez nich do maksimum szans i możliwości. Naszym klientom oferujemy m. in. Badania 360, badania pracowników, badania organizacji i badania konsumenckie.

Szczegóły strony www.badania-satysfakcji-pracownikow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.badania-satysfakcji-pracownikow.pl:

Badania satysfakcji pracowników

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi transportowe »

  Polecamy nasze produkty i usługi oraz serdecznie zapraszamy do współpracy Jesteśmy firmą rodzinną o długoletniej tradycji. Zajmujemy się obsługą rolnictwa.
  W swojej ofercie posiadamy nasiona kwalifikowane do siewu firmy RAGT, nawozy azotowe i wieloskładnikowe. Ponadto zajmujemy się całorocznym skupem zbóż: rzepaku, pszenicy, pszenżyta, jęczmienia i kukurydzy. Świadczymy kompleksowe usługi agrotechniczne.

  Data dodania: 13 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biofeedback Poznań »

  Biofeedback Poznań to przyszłościowy i rewelacyjny metodę na poprawę sprawności mózgu i jego trening. Wart każdej ceny biofeedback Warszawa nadaje się nie tylko dla lekarzy, nauczycieli niemniej jednak też dla każdego kto chce mieć sprawniejszy mózg, uczyć się więcej i posiadać lepszą pamięć. Biofeedback Olsztyn - pozbądź się stresu i poradź sobie z nim. Wysoka jakość usługi i znakomite efekty to wyłącznie wiele "za" skorzystaniem z tej oferty. Dorównaj najlepszym i stań się sprawniejszym. Wyłącznie biofeedback Szczecin umożliwi wspięcie się do góry w zdolnościach mózgu. Spróbowanie nic nie kosztuje dużo pieniędzy.

  Data dodania: 07 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci Katowice »

  Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażowaniem budzą w dzieciach ciekawość otaczającego świata, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie. Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie. Stworzenie "Akademii Twórczego Rozwoju" wynikało z naszej fascynacji twórczością i popartego pracą pedagogiczną przekonania, że twórcze myślenie można skutecznie rozwijać. Dostarczamy bogatą ofertę działań, które mają wpływ na wszechstronny rozwój dzieci w aspekcie indywidualnym i grupowym. Działań, które mają wpływ na umysł, ciało i duszę uczestnika. Takie zintegrowane działanie pozwala dotrzeć do uświadomionych i nieuświadomionych talentów, umiejętności i potencjałów, które każde dziecko posiada. Pozwala także poznać własne możliwości, a co za tym idzie - odkryć w sobie poczucie własnej wartości.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Lubin »

  Firma skupia się na realizacji obowiązków służby bhp po przez organizacje szkoleń bhp, szkoleń ppoż., kursów pierwszej pomocy, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, przygotowywanie dokumentacji powypadkowej, a także wszelkich regulaminów pracy zarządzeń oraz instrukcji bhp. Ponadto pełni stały nadzór nad bezpieczeństwem pracy w firmie zleceniodawcy, monitoruje częstotliwość szkoleń pracowników i pracodawców. Dodatkowo dba aby wszelkie okresowe przeglądy w budynkach odbywały się systematycznie. W wachlarzu usług bieżące doradztwo w zakresie bhp, prawa pracy, czasu pracy kierowców, ochrony przeciwpożarowej i problematyki haccp. Kompleksowe usługi zakresu bhp i ochrony przeciwpożarowej są świadczone głównie na terenie dolnego śląska i okolic. Każda firma już w ciągu miesiąca jest przygotowana optymalnie do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, Straży Pożarnej lub Sanepidu, a stała obsługa w kolejnych miesiącach gwarantuje brak jakichkolwiek problemów podczas ewentualnej kontroli

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Narty biegowe »

  Przygodę z nartami biegowymi zaczęliśmy w 2012 roku w momencie powstania malowniczo położonych tras biegowych w szczytowych partiach Magurki Wilkowickiej 909mnpm. Trasy posiadają homologację FIS i PZN. Zapraszamy więc wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na przygodę z nartami biegowymi. Jest to naturalna forma rekreacji dla każdego. Ze względu na coraz większe zainteresowanie nartami biegowymi razem z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Wilkowicach oraz firmą Rossignol przygotowaliśmy nowy sprzęt do jazdy na nartach biegowych klasycznych oraz przełajowych typu back country. Narty przełajowe typu back country są taliowane i oprócz łuski od spodu posiadają jeszcze stalowe krawędzie po bokach. Dzięki temu można wybrać się w teren gdzie nie ma przygotowanych tras, spokojnie wejść pod górę i zjechać w dół bez konieczności odpinania nart. Buty BC X2 to specjalnie zaprojektowane i przetestowane ciepłe i wygodne buty przeznaczone do wiązań NNN BC firmy Rottefella zapewniające doskonałą kontrolę nad nartami.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »