ABC o falownikach
Szczegóły strony www.falowniki.pl:
- ID: 1285
- Tytuł: ABC o falownikach
- URL: www.falowniki.pl
- PageRank:
- Kliknięć: 5
- Wyświetleń: 921
- CTR: 0.54%
- Data dodania: 20 02 2015
- Słowa kluczowe: SILNIKI JEDNOFAZOWE, Lenze, Danfoss, falowniki, inverter, instrukcje do falowników, wortal, artykuły techniczne, ABB, falownik, falowniki
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę www.falowniki.pl:
Odwiedziny robotów:
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Signode - Owijarki, wiązarki »
Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat planuje i wyrabia wielofunkcyjne systemy owijania m. in. owijarki i wiązarki. Urządzenia oraz maszyny do niezawodnego, ekonomicznego spajania przy pomocy taśm a także foliowania wszelkiego rodzaju towarów. Nasz wybór zawiera artykuły eksploatacyjne, narzędzia ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe, wiązarki stolikowe a także maszyny stacjonarne wespół z kompleksową usługą serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość jak również innowacyjność własnych wyrobów i usług.
Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu » -
Instrukcje do falowników »
Człon napędowy to układ mechaniczny lub elektryczny sterujący pracą członu łączeniowego. Człony napędowe mechaniczne składają się najczęściej z układu dźwigni mechanicznych napędzanych siłą mięśni ludzkich. W członach napędowych elektrycznych źródłem siły napędzającej są na ogół elektromagnesy. Człony napędowe buduje się tak, aby w czasie normalnej pracy obwodu sterowaniem pracą łącznika mógł kierować człowiek, zaś w warunkach zakłóceniowej pracy obwodu czynności łączeniowe (jeżeli łącznik przystosowany jest do zamykania i otwierania obwodu w czasie takich warunków) były wykonywane samoczynnie. W tym drugim przypadku pracą zestyków sterują urządzenia zabezpieczające obwód, w którym pracuje łącznik.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Soft start »
Łączniki puszkowe produkuje się w osłonach żeliwnych i izolacyjnych, przystosowanych do zamontowania pod tynkiem, w tynku lub na tynku. Zależnie od liczby zestyków, kolejności ich uruchamiania oraz zastosowanych połączeń elektrycznych między zestykami, łączniki puszkowe — oprócz najprostszych czynności (tzn. otwierania i zamykania pojedynczego obwodu elektrycznego) — umożliwiają realizowanie prostych programów łączeniowych. Łączniki warstwowe krzywkowe działają na podobnej zasadzie i mają podobne zalety oraz zakres zastosowania jak łączniki warstwowe szczękowe. Różnią się natomiast sposobem osadzenia styków zestyku łączeniowego i sposobem rozwiązania napędu styków ruchomych.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Serwis falowników LG »
W instalacjach nieprzemysłowych najczęściej stosuje się rozdzielnice zwane tablicowymi, ponieważ przyrządy rozdzielcze i pomiarowe oraz łączące je przewody są mocowane do tablic izolacyjnych lub metalowych umieszczonych w szafach na ścianie lub we wnękach ściennych budynków. Takie rozdzielnice mają zastosowanie przy niewielkiej liczbie obwodów i niezbyt dużym ciężarze urządzeń rozdzielczych. W instalacjach przemysłowych najczęściej używa się rozdzielnice skrzynkowe oraz celkowe. W rozdzielnicach skrzynkowych szyny zbiorcze, przyrządy rozdzielcze i pomiarowe umieszcza się w niewielkich skrzynkach żeliwnych, a czasem izolacyjnych, z których następnie tworzy się zestawy mocowane na konstrukcjach wykonanych zazwyczaj z kątowników. Rozdzielnice celkowe mają zastosowanie w tych częściach instalacji, w których występują duże prądy robocze. Mają one postać metalowych szaf. Przyrządy rozdzielcze pomiarowe i szyny umieszcza się na konstrukcjach, metalowych obudowach szaf lub fundamentach wewnątrz tych szaf. Rozdzielnicę celkową tworzy najczęściej kilka szaf, których obwody elektryczne są połączone poprzez wspólne szyny zbiorcze.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Naprawa falownika »
Mierniki elektronowe są bardzo czułe i dlatego też stosuje się je chętnie do pomiarów w teletechnice i to zarówno w obwodach prądu stałego jak i w obwodach prądu wielkiej częstotliwości. W ostatnim przypadku szczególnie ważne jest zmniejszenie szkodliwych pojemności montażowych oraz pojemności prostowników ze względu na uchyby częstotliwościowe, których te pojemności mogą być źródłem. Ponieważ pojemność prostowników półprzewodnikowych jest dużo większa od pojemności prostowników lampowych, w układach detektorowych (prostownikowych) wielkiej częstotliwości stosuje się zazwyczaj te ostatnie. Dla uzyskania dużej czułości stosuje się w miernikach elektronicznych ustroje o prądzie znamionowym- rzędu 500 uA. Ponieważ prąd początkowy lampy jest tego samego rzędu, więc dla umożliwienia poprawnego pomiaru kompensacja prądu początkowego jest niezbędna. Kompensacji dokonuje się zwykle przez włączenie równolegle z miernikiem w przeciwnym kierunku drugiej diody identycznej z pierwszą. Prądy początkowe obu lamp znoszą się wzajemnie. Układ taki realizuje się za pomocą jednej podwójnej diody (dwie diody w jednej bańce).
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »