Dmuchawy, sprężarki-COMEST

Dmuchawy, sprężarki-COMEST Specjalistyczna firma wdrażająca energooszczędne rozwiązania w sektorze techniki sprężonego powietrza i innych gazów. Obsługując zakłady przemysłowe i oczyszczalnie ścieków zapewnia projekt i montaż nowej instalacji, lub modernizację zastanej sieci sprężonego powietrza. Dobiera urządzenia: dmuchawy i sprężarki, montuje rurociągi oraz automatyzuje procesy przemysłowe.
Współpracuje bardzo ściśle z firmą Lutos, jest jej autoryzowanym partnerem. Dostarcza i serwisuje dmuchawy, ze stopniami Rootsa lub śrubowymi, które znacząco obniżają zużycie energii elektrycznej.
Jest też dystrybutorem energooszczędnych łopatkowych sprężarek takich firm jak Gnutti System oraz Gardner Denver Wittig. Są to urządzenia, które oprócz niskiego zużycia energii, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością, niezawodnością oraz bardzo dużą trwałością.
Dostarcza też uzdatnianie sprężonego powietrza renomowanej firmy Donaldson.
Sieci sprężonego powietrza wykonuje z rur i złączy firmy John Guest.
Obok instalacji sprężonego powietrza jest również dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Posiada szeroki asortyment czujników, sond oraz przetworników własnej konstrukcji.

Szczegóły strony www.comest.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.comest.pl:

Dmuchawy, sprężarki-COMEST

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Signode - Owijarki, wiązarki »

    Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat planuje i wyrabia wielofunkcyjne systemy owijania m. in. owijarki i wiązarki. Urządzenia oraz maszyny do niezawodnego, ekonomicznego spajania przy pomocy taśm a także foliowania wszelkiego rodzaju towarów. Nasz wybór zawiera artykuły eksploatacyjne, narzędzia ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe, wiązarki stolikowe a także maszyny stacjonarne wespół z kompleksową usługą serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość jak również innowacyjność własnych wyrobów i usług.

    Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • ABC o falownikach »

    Układanie przewodów po wierzchu, tzn. na tynku lub konstrukcji pozwala obniżyć koszty instalacji, lecz równocześnie obniża estetyką pomieszczeń. Dlatego też znajduje ono zastosowanie głównie w obiektach przemysłowych lub obiektach przewidzianych do użytkowania czasowego np. w barakach. Do układania bez osłon po wierzchu wykorzystuje się zazwyczaj przewody kabelkowe lub w miejscach, w których występują narażenia mechaniczne — przewody uzbrojone. Mocuje się je do ścian lub konstrukcji za pomocą uchwytów, klamerek lub pasków, a połączenia i rozgałęzienia przewodów wykonuje się w puszkach żeliwnych lub izolacyjnych.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki »

    Zastosowanie nowych technologii wznoszenia budynków pociągnęło za sobą opracowanie nowych metod układania przewodów w budowlanych elementach prefabrykowanych. Dzięki zastosowaniu tych metod uzyskano obniżenie kosztów wykonania instalacji elektrycznych oraz znaczne skrócenie czasu ich wykonania. Jednym z tych sposobów jest układanie przewodów w specjalnie na ten cel przewidzianych (w elementach prefabrykowanych) kanałach. Przewody wciąga się do kanałów już po zmontowaniu elementów budowlanych. Jeszcze większe oszczędności kosztów i czasu można uzyskać układając przewody w elementach prefabrykowanych w czasie produkcji elementów. Połączenia przewodów wykonuje się po zmontowaniu elementów budowlanych. Ograniczenia tego sposobu wykonywania instalacji wynikają jak dotychczas z trudności technologicznych jakie występują przy produkcji prefabrykatów z instalacją oraz w czasie montażu prefabrykatów i instalacji.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Serwis falowników LG »

    W instalacjach nieprzemysłowych najczęściej stosuje się rozdzielnice zwane tablicowymi, ponieważ przyrządy rozdzielcze i pomiarowe oraz łączące je przewody są mocowane do tablic izolacyjnych lub metalowych umieszczonych w szafach na ścianie lub we wnękach ściennych budynków. Takie rozdzielnice mają zastosowanie przy niewielkiej liczbie obwodów i niezbyt dużym ciężarze urządzeń rozdzielczych. W instalacjach przemysłowych najczęściej używa się rozdzielnice skrzynkowe oraz celkowe. W rozdzielnicach skrzynkowych szyny zbiorcze, przyrządy rozdzielcze i pomiarowe umieszcza się w niewielkich skrzynkach żeliwnych, a czasem izolacyjnych, z których następnie tworzy się zestawy mocowane na konstrukcjach wykonanych zazwyczaj z kątowników. Rozdzielnice celkowe mają zastosowanie w tych częściach instalacji, w których występują duże prądy robocze. Mają one postać metalowych szaf. Przyrządy rozdzielcze pomiarowe i szyny umieszcza się na konstrukcjach, metalowych obudowach szaf lub fundamentach wewnątrz tych szaf. Rozdzielnicę celkową tworzy najczęściej kilka szaf, których obwody elektryczne są połączone poprzez wspólne szyny zbiorcze.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktory Motovario »

    W przekładniku doskonałym (przekładniku bez strat) prąd pierwotny opóźniony jest o 90° w fazie względem napięcia pierwotnego. Strumień w rdzeniu jest w fazie z tym prądem. Siła elektromotoryczna wtórna (napięcie wtórne przesunięta jest o 90° względem wytwarzającego ją strumienia, a więc o 180° względem napięcia pierwotnego. W przekładniku rzeczywistym 180°. Uchyb kątowy przekładnika napięciowego stanowi wartość kąta między odwróconym wektorem napięcia wtórnego U2 a wektorem napięcia pierwotnego. Uchyb kątowy wyraża się w minutach lub sekundach. Przekładniki napięciowe budowane są w czterech normalnych klasach dokładności: 0, 2; 0, 5; 1 i 3. Dla przekładników laboratoryjnych przewidziane są dodatkowe klasy: 0, 02; 0, 05 i 0, 1. Uchyby dopuszczalne przekładników klas dodatkowych są dziesięciokrotnie mniejsze od uchybów przekładników klas normalnych. Przekładniki napięciowe zabezpieczane są bezpiecznikami po stronie pierwotnej i wtórnej. Obudowę i uzwojenie wtórne należy uziemić.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »