Dmuchawy, sprężarki-COMEST
Współpracuje bardzo ściśle z firmą Lutos, jest jej autoryzowanym partnerem. Dostarcza i serwisuje dmuchawy, ze stopniami Rootsa lub śrubowymi, które znacząco obniżają zużycie energii elektrycznej.
Jest też dystrybutorem energooszczędnych łopatkowych sprężarek takich firm jak Gnutti System oraz Gardner Denver Wittig. Są to urządzenia, które oprócz niskiego zużycia energii, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością, niezawodnością oraz bardzo dużą trwałością.
Dostarcza też uzdatnianie sprężonego powietrza renomowanej firmy Donaldson.
Sieci sprężonego powietrza wykonuje z rur i złączy firmy John Guest.
Obok instalacji sprężonego powietrza jest również dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Posiada szeroki asortyment czujników, sond oraz przetworników własnej konstrukcji.
Szczegóły strony www.comest.pl:
- ID: 498
- Tytuł: Dmuchawy, sprężarki-COMEST
- URL: www.comest.pl
- PageRank:
- Kliknięć: 181
- Wyświetleń: 1129
- CTR: 16.03%
- Data dodania: 21 03 2014
- Słowa kluczowe: dmuchawa Lutos, dmuchawa śrubowa, Wittig, dmuchawa Rootsa, Gnutti System, sprężarka łopatkowa
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę www.comest.pl:
Odwiedziny robotów:
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Signode - Owijarki, wiązarki »
Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat planuje i wyrabia wielofunkcyjne systemy owijania m. in. owijarki i wiązarki. Urządzenia oraz maszyny do niezawodnego, ekonomicznego spajania przy pomocy taśm a także foliowania wszelkiego rodzaju towarów. Nasz wybór zawiera artykuły eksploatacyjne, narzędzia ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe, wiązarki stolikowe a także maszyny stacjonarne wespół z kompleksową usługą serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość jak również innowacyjność własnych wyrobów i usług.
Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu » -
Dystrybutor falowników »
Łączniki drążkowe stosuje się przeważnie w rozdzielnicach niskiego napięcia jako łączniki główne lub łączniki obwodów odbiorczych o dużych prądach roboczych. Ze względu na budowę zestyków dzieli się je na łączniki drążkowe szczękowe oraz łączniki dociskowe. Łączniki drążkowe szczękowe mają styki ruchome w postaci płaskowników (noży), które w stanie zamkniętym łącznika wchodzą między dwa dociskane (np. sprężyną) odcinki płaskowników, stanowiące styk nieruchomy zwany stykiem szczękowym. Styk ruchomy jest napędzany poprzez układ dźwigni uruchamiany ręcznie. Najprostsze tego typu łączniki nie mają urządzeń do gaszenia łuku i w zasadzie są przeznaczone do przerywania obwodów nie obciążonych prądem lub do sporadycznego przerywania obwodów, w których płynie niewielki prąd. Buduje się też łączniki drążkowe szczękowe z komorami gaszeniowymi otaczającymi zestyki łącznika. Takie łączniki mogą mieć zastosowanie w obwodach, w których podczas wyłączania mogą płynąć duże prądy robocze.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Reduktory »
Wyznaczanie temperatury struktury pnpn stosuje się w następujących warunkach pracy tyrystorów, a mianowicie:
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
— przy obciążeniu prądem stałym,
— przy obciążeniu prądem przemiennym.
Odpowiednie sposoby wyznaczania T1 zostaną omówione w dalszej części rozdziału.
Doświadczalne wyznaczenie funkcyjnej zależności temperatury T1 od czasu przy nagrzewaniu tyrystora prądem stałym jest możliwe przy przerywaniu przepływającego prądu obciążenia w dowolnych chwilach i rejestrowaniu wartości zależności. Częściej jednak wyznacza się odpowiednią zależność na podstawie przebiegu stygnięcia struktury pnpn, po uprzednim jej nagrzaniu prądem stałym, aż do osiągnięcia równowagi cieplnej (co daje się skontrolować np. przez pomiar temperatury obudowy tyrystora). -
Sterowanie karuzeli »
Uchyby przekładników zależą od obciążenia obwodu wtórnego. Z tego względu przestrzeganie prawidłowego obciążenia przez użytkowników jest konieczne. Polskie przepisy wprowadzają pojęcie mocy znamionowej, to znaczy mocy wtórnej, na którą przekładnik został obliczony i wykonany. Moc wtórną wyraża się w woltoamperach. Przepisy zalecają budowę przekładników prądowych o mocy wtórnej: 5, 10, 15, 30, 45, 60 i 90 VA. Przepisy dzielą przekładniki prądowe pod względem dokładności na cztery normalne klasy: 0, 2; 0, 5; 1 i 3. Oprócz klas normalnych przewidziane są trzy klasy: 0, 02; 0, 05 i 0, 1 dla przekładników laboratoryjnych. Dopuszczalne uchyby tych przekładników powinny być dziesięciokrotnie mniejsze od odpowiednich uchybów dopuszczalnych przekładników klas: 0, 2; 0, 5 i 1. W układach pomiarowych stosuje się zwykle przekładniki albo tej samej klasy co mierniki albo o klasę dokładniejsze.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Projektowanie i montaż elektroniki »
Solitech to firma zajmująca się produkcją elektroniki - montażem smd (powierzchniowym) i tht (przewlekanym). Oprócz tego wykonujemy szereg czynności, których efektem końcowym jest wykonanie w pełni działającego urządzenia - np. dostosowanie obudowy, zaprogramowanie układów scalonych, mycie, pakowanie, lakierowanie i wiele innych.
Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
Z Solitechem możesz być spokojny o swój projekt, ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, wyślij nam zapytanie ofertowe.