Falowniki ig5a

Falowniki ig5a Tyrystor jest dwustanowym przyrządem półprzewodnikowym (o trzech lub więcej złączach), który może być przełączany ze stanu wyłączenia do stanu włączenia i odwrotnie. Działanie tyrystorów oraz interpretację zjawisk fizycznych zachodzących w półprzewodnikowych złączach pn opisano już w wielu krajowych publikacjach. Książka niniejsza jest poświęcona przede wszystkim miernictwu tyrystorów triodowych blokujących wstecznie (tyrystory konwencjonalne), które przy ujemnym napięciu głównym wykazują właściwości zaworowe i które mogą być przełączane ze stanu blokowania do stanu przewodzenia, gdy napięcie główne jest dodatnie. Jednak zostaną w niej również omówione metody pomiaru podstawowych parametrów innych odmian tyrystorów. W urządzeniach energoelektronicznych najczęściej stosuje się tyrystory konwencjonalne. Jednak pojawiły się również odmiany tyrystorów mocy o innych właściwościach rozszerzających dziedziny zastosowania tych przyrządów.

Szczegóły strony www.lg.falowniki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.lg.falowniki.pl:

Falowniki ig5a

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Falowniki »

    Zastosowanie nowych technologii wznoszenia budynków pociągnęło za sobą opracowanie nowych metod układania przewodów w budowlanych elementach prefabrykowanych. Dzięki zastosowaniu tych metod uzyskano obniżenie kosztów wykonania instalacji elektrycznych oraz znaczne skrócenie czasu ich wykonania. Jednym z tych sposobów jest układanie przewodów w specjalnie na ten cel przewidzianych (w elementach prefabrykowanych) kanałach. Przewody wciąga się do kanałów już po zmontowaniu elementów budowlanych. Jeszcze większe oszczędności kosztów i czasu można uzyskać układając przewody w elementach prefabrykowanych w czasie produkcji elementów. Połączenia przewodów wykonuje się po zmontowaniu elementów budowlanych. Ograniczenia tego sposobu wykonywania instalacji wynikają jak dotychczas z trudności technologicznych jakie występują przy produkcji prefabrykatów z instalacją oraz w czasie montażu prefabrykatów i instalacji.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Soft start »

    Łączniki puszkowe produkuje się w osłonach żeliwnych i izolacyjnych, przystosowanych do zamontowania pod tynkiem, w tynku lub na tynku. Zależnie od liczby zestyków, kolejności ich uruchamiania oraz zastosowanych połączeń elektrycznych między zestykami, łączniki puszkowe — oprócz najprostszych czynności (tzn. otwierania i zamykania pojedynczego obwodu elektrycznego) — umożliwiają realizowanie prostych programów łączeniowych. Łączniki warstwowe krzywkowe działają na podobnej zasadzie i mają podobne zalety oraz zakres zastosowania jak łączniki warstwowe szczękowe. Różnią się natomiast sposobem osadzenia styków zestyku łączeniowego i sposobem rozwiązania napędu styków ruchomych.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Serwis falowników LG »

    W instalacjach nieprzemysłowych najczęściej stosuje się rozdzielnice zwane tablicowymi, ponieważ przyrządy rozdzielcze i pomiarowe oraz łączące je przewody są mocowane do tablic izolacyjnych lub metalowych umieszczonych w szafach na ścianie lub we wnękach ściennych budynków. Takie rozdzielnice mają zastosowanie przy niewielkiej liczbie obwodów i niezbyt dużym ciężarze urządzeń rozdzielczych. W instalacjach przemysłowych najczęściej używa się rozdzielnice skrzynkowe oraz celkowe. W rozdzielnicach skrzynkowych szyny zbiorcze, przyrządy rozdzielcze i pomiarowe umieszcza się w niewielkich skrzynkach żeliwnych, a czasem izolacyjnych, z których następnie tworzy się zestawy mocowane na konstrukcjach wykonanych zazwyczaj z kątowników. Rozdzielnice celkowe mają zastosowanie w tych częściach instalacji, w których występują duże prądy robocze. Mają one postać metalowych szaf. Przyrządy rozdzielcze pomiarowe i szyny umieszcza się na konstrukcjach, metalowych obudowach szaf lub fundamentach wewnątrz tych szaf. Rozdzielnicę celkową tworzy najczęściej kilka szaf, których obwody elektryczne są połączone poprzez wspólne szyny zbiorcze.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Sterowanie karuzeli »

    Uchyby przekładników zależą od obciążenia obwodu wtórnego. Z tego względu przestrzeganie prawidłowego obciążenia przez użytkowników jest konieczne. Polskie przepisy wprowadzają pojęcie mocy znamionowej, to znaczy mocy wtórnej, na którą przekładnik został obliczony i wykonany. Moc wtórną wyraża się w woltoamperach. Przepisy zalecają budowę przekładników prądowych o mocy wtórnej: 5, 10, 15, 30, 45, 60 i 90 VA. Przepisy dzielą przekładniki prądowe pod względem dokładności na cztery normalne klasy: 0, 2; 0, 5; 1 i 3. Oprócz klas normalnych przewidziane są trzy klasy: 0, 02; 0, 05 i 0, 1 dla przekładników laboratoryjnych. Dopuszczalne uchyby tych przekładników powinny być dziesięciokrotnie mniejsze od odpowiednich uchybów dopuszczalnych przekładników klas: 0, 2; 0, 5 i 1. W układach pomiarowych stosuje się zwykle przekładniki albo tej samej klasy co mierniki albo o klasę dokładniejsze.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Automatyka przemysłowa i pneumatyka »

    Pneumat System jest polską siecią B2B odpowiedzialną na sprzedaż pneumatyki i automatyki przemysłowej dla firm działających w różnych sektorach przemysłu. W ofercie znaleźć można m. in. : czujniki kontaktronowe, które montowane są przy napędach pneumatycznych, dzięki czemu monitorują pracę tłoka siłownika. Czujnik kontaktronowy posiada diodę LED w kolorze czerwonym lub żółtym, stopień ochrony IP 67, dostępny jest z krótkim jak i długim kablem zasilającym. Czujnik kontaktronowy bez wtyku lub z wtykiem M8. Posiadamy kontaktrony o zróżnicowanych wymiarach, budowie, posiadamy czujniki półprzewodnikowe, NO, kompatybilne z czujnikami innych marek. Oprócz czujników pola magnetycznego posiadamy również szereg innych elementów pneumatycznych, urządzeń, narzędzi i maszyn np. kompresorów, manometrów, węży i przewodów, zaworów kulowych, złączek, siłowników, osuszaczy, pomp, filtrów, reduktorów, ssawek, pistoletów natryskowych czy szlifierek. Serdecznie polecamy i zapraszamy do kontaktu!

    Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »