Falowniki ODE

Falowniki ODE Błędy są to bardzo duże odchylenia wyników pomiaru od wartości rzeczywistej wielkości mierzonej, spowodowane przez nieuwagę, niedbalstwo lub brak umiejętności dokonania pomiaru. Błędy pomiaru nazywa się także niekiedy omyłkami. Wyniki obarczone błędami pomija się przy obliczaniu wartości średniej z otrzymanych wyników poszczególnych pomiarów.
Przy prawidłowo przeprowadzonych pomiarach uchyby przypadkowe są znacznie mniejsze od uchybów systematycznych. Kilkakrotne powtarzanie pomiaru i wyciąganie wartości średniej z wyników jest więc usprawiedliwione jedynie wtedy, gdy uchyby systematyczne zostały wyeliminowane lub obliczone.

Szczegóły strony www.invertek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.invertek.pl:

Falowniki ODE

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Instrukcje do falowników »

    Człon napędowy to układ mechaniczny lub elektryczny sterujący pracą członu łączeniowego. Człony napędowe mechaniczne składają się najczęściej z układu dźwigni mechanicznych napędzanych siłą mięśni ludzkich. W członach napędowych elektrycznych źródłem siły napędzającej są na ogół elektromagnesy. Człony napędowe buduje się tak, aby w czasie normalnej pracy obwodu sterowaniem pracą łącznika mógł kierować człowiek, zaś w warunkach zakłóceniowej pracy obwodu czynności łączeniowe (jeżeli łącznik przystosowany jest do zamykania i otwierania obwodu w czasie takich warunków) były wykonywane samoczynnie. W tym drugim przypadku pracą zestyków sterują urządzenia zabezpieczające obwód, w którym pracuje łącznik.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Cennik falowników »

    W pomieszczeniach rozdzielni stacji elektroenergetycznych, elektrowni, stacji prób elektrycznych itp. istnieje duże zagęszczenie urządzeń elektrycznych. Obsługa, konserwacja lub remont jednego z nich wymaga zbliżania się człowieka do części innych urządzeń, będących pod napięciem. Ponadto występuje wówczas duże prawdopodobieństwo przerzucenia się napięcia z części urządzeń, które uległy awarii na części innych nie uszkodzonych urządzeń. Dlatego też pomieszczenia takie są dostępne tylko dla ludzi posiadających specjalne kwalifikacje i uprawnienia. W pomieszczeniach tych wymaga się również, aby oprócz zastosowanych środków podstawowej i dodatkowej ochrony przeciwporażeniowej, znajdował się i był stosowany przenośny sprzęt zwiększający bezpieczeństwo pracy zwany sprzętem ochronnym. Zależnie od przeznaczenia sprzęt ochronny dzieli się na sprzęt izolujący, sprzęt wskazujący obecność napięcia oraz sprzęt zabezpieczający i ostrzegawczy.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktor dobór »

    Pomiary pośrednie sprowadzają się w praktyce do dwóch rodzajów:
    — pomiarów opartych na wykorzystaniu zależności od temperatury parametrów w stanie równowagi wewnętrznej w półprzewodniku (np. zależności od temperatury napięcia przewodzenia przy stałym prądzie),
    — pomiarów opartych na wykorzystaniu zależności od temperatury parametrów w stanach dynamicznych w elemencie półprzewodnikowym (np. zależność czasu wyłączania od temperatury).
    Ze względu na występujący naturalny rozrzut parametrów dla określonego typu tyrystorów wykonanych według tej samej technologii nie jest możliwe operowanie przeciętnymi krzywymi skalowania dla wyznaczania temperatury. Należy określać temperaturę tyrystora na podstawie wcześniej wyznaczonej zależności wybranego parametru od temperatury dla każdego badanego egzemplarza.
    Wyznaczanie temperatury struktury pnpn na podstawie parametrów stanu przewodzenia tyrystora.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktory Motovario »

    W przekładniku doskonałym (przekładniku bez strat) prąd pierwotny opóźniony jest o 90° w fazie względem napięcia pierwotnego. Strumień w rdzeniu jest w fazie z tym prądem. Siła elektromotoryczna wtórna (napięcie wtórne przesunięta jest o 90° względem wytwarzającego ją strumienia, a więc o 180° względem napięcia pierwotnego. W przekładniku rzeczywistym 180°. Uchyb kątowy przekładnika napięciowego stanowi wartość kąta między odwróconym wektorem napięcia wtórnego U2 a wektorem napięcia pierwotnego. Uchyb kątowy wyraża się w minutach lub sekundach. Przekładniki napięciowe budowane są w czterech normalnych klasach dokładności: 0, 2; 0, 5; 1 i 3. Dla przekładników laboratoryjnych przewidziane są dodatkowe klasy: 0, 02; 0, 05 i 0, 1. Uchyby dopuszczalne przekładników klas dodatkowych są dziesięciokrotnie mniejsze od uchybów przekładników klas normalnych. Przekładniki napięciowe zabezpieczane są bezpiecznikami po stronie pierwotnej i wtórnej. Obudowę i uzwojenie wtórne należy uziemić.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Automatyka przemysłowa i pneumatyka »

    Pneumat System jest polską siecią B2B odpowiedzialną na sprzedaż pneumatyki i automatyki przemysłowej dla firm działających w różnych sektorach przemysłu. W ofercie znaleźć można m. in. : czujniki kontaktronowe, które montowane są przy napędach pneumatycznych, dzięki czemu monitorują pracę tłoka siłownika. Czujnik kontaktronowy posiada diodę LED w kolorze czerwonym lub żółtym, stopień ochrony IP 67, dostępny jest z krótkim jak i długim kablem zasilającym. Czujnik kontaktronowy bez wtyku lub z wtykiem M8. Posiadamy kontaktrony o zróżnicowanych wymiarach, budowie, posiadamy czujniki półprzewodnikowe, NO, kompatybilne z czujnikami innych marek. Oprócz czujników pola magnetycznego posiadamy również szereg innych elementów pneumatycznych, urządzeń, narzędzi i maszyn np. kompresorów, manometrów, węży i przewodów, zaworów kulowych, złączek, siłowników, osuszaczy, pomp, filtrów, reduktorów, ssawek, pistoletów natryskowych czy szlifierek. Serdecznie polecamy i zapraszamy do kontaktu!

    Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »