Instrukcje do falowników

Instrukcje do falowników Człon napędowy to układ mechaniczny lub elektryczny sterujący pracą członu łączeniowego. Człony napędowe mechaniczne składają się najczęściej z układu dźwigni mechanicznych napędzanych siłą mięśni ludzkich. W członach napędowych elektrycznych źródłem siły napędzającej są na ogół elektromagnesy. Człony napędowe buduje się tak, aby w czasie normalnej pracy obwodu sterowaniem pracą łącznika mógł kierować człowiek, zaś w warunkach zakłóceniowej pracy obwodu czynności łączeniowe (jeżeli łącznik przystosowany jest do zamykania i otwierania obwodu w czasie takich warunków) były wykonywane samoczynnie. W tym drugim przypadku pracą zestyków sterują urządzenia zabezpieczające obwód, w którym pracuje łącznik.

Szczegóły strony www.falowniki.info:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.falowniki.info:

Instrukcje do falowników

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Signode - Owijarki, wiązarki »

    Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat planuje i wyrabia wielofunkcyjne systemy owijania m. in. owijarki i wiązarki. Urządzenia oraz maszyny do niezawodnego, ekonomicznego spajania przy pomocy taśm a także foliowania wszelkiego rodzaju towarów. Nasz wybór zawiera artykuły eksploatacyjne, narzędzia ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe, wiązarki stolikowe a także maszyny stacjonarne wespół z kompleksową usługą serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość jak również innowacyjność własnych wyrobów i usług.

    Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki »

    W urządzeniach prądu stałego do zasilania sieci odbiorczej mogą być stosowane akumulatory.
    Ochronne obniżenie napięcia roboczego stosuje się przeważnie do zasilania odbiorników oświetleniowych, tzn. odbiorników o niewielkiej mocy znamionowej. Zasilanie z takich sieci odbiorników dużej mocy napotyka trudności, gdyż przy niskich napięciach i dużych mocach w obwodach elektrycznych musiałby płynąć bardzo duży prąd.
    Izolacja ochronna jest środkiem ochrony przeciwporażeniowej, polegającym na zastosowaniu izolacji podwójnej, izolacji wzmocnionej lub izolacyjnej osłony ochronnej.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktor dobór »

    Pomiary pośrednie sprowadzają się w praktyce do dwóch rodzajów:
    — pomiarów opartych na wykorzystaniu zależności od temperatury parametrów w stanie równowagi wewnętrznej w półprzewodniku (np. zależności od temperatury napięcia przewodzenia przy stałym prądzie),
    — pomiarów opartych na wykorzystaniu zależności od temperatury parametrów w stanach dynamicznych w elemencie półprzewodnikowym (np. zależność czasu wyłączania od temperatury).
    Ze względu na występujący naturalny rozrzut parametrów dla określonego typu tyrystorów wykonanych według tej samej technologii nie jest możliwe operowanie przeciętnymi krzywymi skalowania dla wyznaczania temperatury. Należy określać temperaturę tyrystora na podstawie wcześniej wyznaczonej zależności wybranego parametru od temperatury dla każdego badanego egzemplarza.
    Wyznaczanie temperatury struktury pnpn na podstawie parametrów stanu przewodzenia tyrystora.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Przełożenie przekładni »

    Przy pomiarach mocy — watomierzem czy też energii — licznikiem należy zapewnić zgodność zwrotów prądu kontrolowanego i prądu w przyrządach pomiarowych. Zmiana zwrotu prądu w jednym z uzwojeń na przeciwny wywołuje bowiem zmianę kierunku odchylenia organu ruchomego. Mając ten wzgląd na uwadze przepisy polskie przewidują, że końce uzwojeń przekładnika powinny być oznaczone w sposób trwały. Literami K i L oznacza się końce (zaciski) uzwojenia pierwotnego, a literami kil końce uzwojenia wtórnego. Oznaczenia mają być tak umieszczone, aby zwrotowi prądu w uzwojeniu pierwotnym od K do L odpowiadał zwrot prądu w uzwojeniu wtórnym od I do Tc. Przekładnia zmienia się w pewnych granicach w zależności od prądu pierwotnego, od obciążenia obwodu wtórnego (od liczby odbiorników i od ich oporności), oraz od częstotliwości prądu. Zmiany przekładni zależą prócz tego od konstrukcji i wykonania przekładnika oraz od materiału rdzenia. Dokładne określenie prądu pierwotnego wymaga więc oprócz znajomości prądu wtórnego także i znajomości wartości przekładni w danych warunkach pomiaru.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Projektowanie i montaż elektroniki »

    Solitech to firma zajmująca się produkcją elektroniki - montażem smd (powierzchniowym) i tht (przewlekanym). Oprócz tego wykonujemy szereg czynności, których efektem końcowym jest wykonanie w pełni działającego urządzenia - np. dostosowanie obudowy, zaprogramowanie układów scalonych, mycie, pakowanie, lakierowanie i wiele innych.

    Z Solitechem możesz być spokojny o swój projekt, ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, wyślij nam zapytanie ofertowe.

    Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »