Instrukcje do falowników
Szczegóły strony www.falowniki.info:
- ID: 1287
- Tytuł: Instrukcje do falowników
- URL: www.falowniki.info
- PageRank:
- Kliknięć: 4
- Wyświetleń: 912
- CTR: 0.44%
- Data dodania: 20 02 2015
- Słowa kluczowe: Lenze, wortal, falownik, falowniki, falowniki, inverter, SILNIKI JEDNOFAZOWE, artykuły techniczne, ABB, Danfoss, instrukcje do falowników
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę www.falowniki.info:
Odwiedziny robotów:
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Encoder »
Serdecznie zapraszamy do współpracy z spółką MWN Trade, która zajmuje się importem części do maszyn. Współpracujemy z największymi firmami z rynku amerykańskiego i azjatyckiego. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty..
Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu » -
Falowniki »
Zastosowanie nowych technologii wznoszenia budynków pociągnęło za sobą opracowanie nowych metod układania przewodów w budowlanych elementach prefabrykowanych. Dzięki zastosowaniu tych metod uzyskano obniżenie kosztów wykonania instalacji elektrycznych oraz znaczne skrócenie czasu ich wykonania. Jednym z tych sposobów jest układanie przewodów w specjalnie na ten cel przewidzianych (w elementach prefabrykowanych) kanałach. Przewody wciąga się do kanałów już po zmontowaniu elementów budowlanych. Jeszcze większe oszczędności kosztów i czasu można uzyskać układając przewody w elementach prefabrykowanych w czasie produkcji elementów. Połączenia przewodów wykonuje się po zmontowaniu elementów budowlanych. Ograniczenia tego sposobu wykonywania instalacji wynikają jak dotychczas z trudności technologicznych jakie występują przy produkcji prefabrykatów z instalacją oraz w czasie montażu prefabrykatów i instalacji.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Vacon NXP falownik »
W Polsce produkuje się różne typy wyłączników zamkowych różniące się przede wszystkim zdolnością załączania i wyłączania prądów roboczych i zwarciowych. Do łączników o najmniejszej zdolności łączenia zalicza się wyłączniki instalacyjne wkrętowe nazywane często mylnie bezpiecznikami automatycznymi. Ich prądy znamionowe nie przekraczają 25 A, a znamionowa zwarciowa zdolność łączenia — 1500 A. Największe wyłączniki zwarciowe zamkowe buduje się na prądy znamionowe do 4000 A i znamionową zwarciową zdolność wyłączania 85 kA. Bezpieczniki są łącznikami działającymi w przypadkach, gdy prąd płynący przez ich tor prądowy przekroczy określoną wartość. Podstawowymi elementami bezpiecznika są wymienna wkładka bezpiecznikowa oraz podstawa bezpiecznikowa. Wkładka zawiera element topikowy (topik) wykonany z drutu lub paska metalowego, który przy zadziałaniu bezpiecznika topi się i przerywa tor prądowy. Jest on zamocowany w izolacyjnym korpusie (najczęściej porcelanowym). Wnętrze wkładki zawiera oprócz topika piasek kwarcowy ułatwiający gaszenie łuku.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Falowniki MX2 »
Aby wykluczyć całkowicie lub zmniejszyć do minimum prawdopodobieństwo powstania nieszczęśliwych wypadków wskutek rażenia prądem elektrycznym, stosuje się środki techniczne zwane środkami ochrony przeciwporażeniowej. Rozróżnia się przy tym dwie grupy tych środków: środki podstawowej ochrony przeciwporażeniowej oraz środki dodatkowej ochrony przeciwporażeniowej.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
Środki dodatkowej ochrony przeciwporażeniowej mają za zadanie zapobiegać skutkom rażenia elektrycznego spowodowanego pojawieniem się napięcia na przewodzących częściach nie będących zwykle pod napięciem roboczym. -
Sklep z falownikami »
Dotychczas omawiane były statyczne charakterystyki napięciowo-prądowe bramki, tzn. charakterystyki wyznaczone w takich warunkach, gdy można pominąć wszystkie zjawiska związane ze stanami nieustalonymi, które mają miejsce w okresie przechodzenia tyrystorów z jednego stanu pracy do innego. Można również zdjąć charakterystyki statyczne przy użyciu źródeł prądu stałego. Jeśli sygnały wejściowe doprowadzane do bramki mają postać impulsów prądowych, to ze zmniejszeniem czasu trwania impulsów wartości prądów bramkowych przełączających będą odpowiednio wzrastały. Z wykresu widać jak znacznie powinna wzrosnąć niezbędna dla przełączenia tyrystora amplituda prądu bramkowego w przypadku czasów trwania impulsu sterującego krótszych niż 40... 60 us, zwłaszcza w temperaturach ujemnych.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »