Przełożenie przekładni
Szczegóły strony www.reduktory.info:
- ID: 1309
- Tytuł: Przełożenie przekładni
- URL: www.reduktory.info
- PageRank:
- Kliknięć: 7
- Wyświetleń: 1089
- CTR: 0.64%
- Data dodania: 20 02 2015
- Słowa kluczowe: falowniki omron, regulacja napędów, Softstarty, przekładnie, lenze, falowniki, motovario, falownik, styczniki, reduktory, silniki
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę www.reduktory.info:
Odwiedziny robotów:


Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Dystrybutor falowników »
Łączniki drążkowe stosuje się przeważnie w rozdzielnicach niskiego napięcia jako łączniki główne lub łączniki obwodów odbiorczych o dużych prądach roboczych. Ze względu na budowę zestyków dzieli się je na łączniki drążkowe szczękowe oraz łączniki dociskowe. Łączniki drążkowe szczękowe mają styki ruchome w postaci płaskowników (noży), które w stanie zamkniętym łącznika wchodzą między dwa dociskane (np. sprężyną) odcinki płaskowników, stanowiące styk nieruchomy zwany stykiem szczękowym. Styk ruchomy jest napędzany poprzez układ dźwigni uruchamiany ręcznie. Najprostsze tego typu łączniki nie mają urządzeń do gaszenia łuku i w zasadzie są przeznaczone do przerywania obwodów nie obciążonych prądem lub do sporadycznego przerywania obwodów, w których płynie niewielki prąd. Buduje się też łączniki drążkowe szczękowe z komorami gaszeniowymi otaczającymi zestyki łącznika. Takie łączniki mogą mieć zastosowanie w obwodach, w których podczas wyłączania mogą płynąć duże prądy robocze.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Falowniki ig5a »
Tyrystor jest dwustanowym przyrządem półprzewodnikowym (o trzech lub więcej złączach), który może być przełączany ze stanu wyłączenia do stanu włączenia i odwrotnie. Działanie tyrystorów oraz interpretację zjawisk fizycznych zachodzących w półprzewodnikowych złączach pn opisano już w wielu krajowych publikacjach. Książka niniejsza jest poświęcona przede wszystkim miernictwu tyrystorów triodowych blokujących wstecznie (tyrystory konwencjonalne), które przy ujemnym napięciu głównym wykazują właściwości zaworowe i które mogą być przełączane ze stanu blokowania do stanu przewodzenia, gdy napięcie główne jest dodatnie. Jednak zostaną w niej również omówione metody pomiaru podstawowych parametrów innych odmian tyrystorów. W urządzeniach energoelektronicznych najczęściej stosuje się tyrystory konwencjonalne. Jednak pojawiły się również odmiany tyrystorów mocy o innych właściwościach rozszerzających dziedziny zastosowania tych przyrządów.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Falowniki ODE »
Błędy są to bardzo duże odchylenia wyników pomiaru od wartości rzeczywistej wielkości mierzonej, spowodowane przez nieuwagę, niedbalstwo lub brak umiejętności dokonania pomiaru. Błędy pomiaru nazywa się także niekiedy omyłkami. Wyniki obarczone błędami pomija się przy obliczaniu wartości średniej z otrzymanych wyników poszczególnych pomiarów.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
Przy prawidłowo przeprowadzonych pomiarach uchyby przypadkowe są znacznie mniejsze od uchybów systematycznych. Kilkakrotne powtarzanie pomiaru i wyciąganie wartości średniej z wyników jest więc usprawiedliwione jedynie wtedy, gdy uchyby systematyczne zostały wyeliminowane lub obliczone. -
Motoreduktory chm »
Zastosowanie dzielnika ma tę niedogodność, że prąd z obwodu kontrolowanego pobierany jest również i w chwili kompensacji. W opisanych wyżej kompensatorach stan kompensacji otrzymuje się utrzymując stałą wartość prądu pomocniczego przez zmianę oporności R oporników włączonych równolegle do mierzonej siły elektromotorycznej. Woltomierz wskazuje wartości skuteczne napięcia, a zatem w wyniku pomiaru kompensatorem otrzymuje się również wartości skuteczne. Przyrządem zerowym jest czuły galwanometr wibracyjny. Kompensację uzyskuje się przesuwając styki na oporniku kompensatora przy jednoczesnej zmianie kąta fazowego. W chwili kompensacji galwanometr wibracyjny wskazuje zero. Wartość skuteczną mierzonego napięcia odczytuje się na kompensatorze, a kąt fazowy na podziałce przesuwnika. Według Krukowskiego uchyb pomiaru wartości skutecznej napięć sinusoidalnych jest mniejszy od 0, 1%. Uchyb przy pomiarze kąta wynosi około 2% przy małych kątach (1-2°) oraz 0, 5 do 1% przy kątach większych. Zakres częstotliwości kompensatora Krukowskiego wynosi 15 do 100 Hz. W przypadku napięć odkształconych uchyb pomiaru kompensatorem zmiennoprądowym gwałtownie rośnie.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Pasy zębate - Maxbelt »
Nasi zaspokojeni Kontrahenci są nie tylko w Polsce, ale również na naszym kontynencie i na całym świecie. Nie ulega więc dylematom, że nasze koła zębate są niesłychanie dobrej postaci. Gwarantujemy zupełną satysfakcję z naszych towarów.
Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
Wytwarzanie kół do pasów zębatych to decydująca specjalizacja firmy Maxblet. Na rynku działamy już od wielu lat. Więc forma usług stoi na niezwykle dużym stanie. Zaspokojenie z naszych towarów jest zapewniane.
Jedną z podstawowych zalet przedsiębiorstwa Maxblet (posiadającego swoją siedzibę w Bydgoszczy) jest posiadanie współczesnego parku maszynowego.