Signode - Owijarki, wiązarki
Szczegóły strony signode.pl:
- ID: 857
- Tytuł: Signode - Owijarki, wiązarki
- URL: signode.pl
- PageRank:
- Kliknięć: 7
- Wyświetleń: 1045
- CTR: 0.67%
- Data dodania: 12 09 2014
- Słowa kluczowe: systemy pakowania, owijarki, wiązarki
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę signode.pl:
Odwiedziny robotów:


Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Falowniki »
Urządzenia elektryczne stwarzają specyficzne, niespotykane przy innych urządzeniach możliwości zagrożenia zdrowia, a nawet życia ludzkiego. Uszkodzenie izolacji urządzeń elektrycznych, ich niewłaściwa konserwacja lub wykonanie oraz nieprzestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy mogą bowiem być przyczyną znalezienia się człowieka pod napięciem, wskutek czego przez ciało ludzkie będzie przepływał prąd elektryczny. Stan taki nazywa się rażeniem, a przepływający przez człowieka prąd — prądem rażeniowym. Prąd rażeniowy może wywołać w organizmie ludzkim wiele zmian fizycznych, chemicznych i biologicznych. Do najniebezpieczniejszych skutków przepływu prądu rażeniowego należą zaburzenia w krwiobiegu, zaburzenia w oddychaniu, spalenie tkanki skórnej, mięśni lub narządów wewnętrznych.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Falowniki »
W urządzeniach prądu stałego do zasilania sieci odbiorczej mogą być stosowane akumulatory.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
Ochronne obniżenie napięcia roboczego stosuje się przeważnie do zasilania odbiorników oświetleniowych, tzn. odbiorników o niewielkiej mocy znamionowej. Zasilanie z takich sieci odbiorników dużej mocy napotyka trudności, gdyż przy niskich napięciach i dużych mocach w obwodach elektrycznych musiałby płynąć bardzo duży prąd.
Izolacja ochronna jest środkiem ochrony przeciwporażeniowej, polegającym na zastosowaniu izolacji podwójnej, izolacji wzmocnionej lub izolacyjnej osłony ochronnej. -
Motoreduktor dobór »
Pomiary pośrednie sprowadzają się w praktyce do dwóch rodzajów:
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
— pomiarów opartych na wykorzystaniu zależności od temperatury parametrów w stanie równowagi wewnętrznej w półprzewodniku (np. zależności od temperatury napięcia przewodzenia przy stałym prądzie),
— pomiarów opartych na wykorzystaniu zależności od temperatury parametrów w stanach dynamicznych w elemencie półprzewodnikowym (np. zależność czasu wyłączania od temperatury).
Ze względu na występujący naturalny rozrzut parametrów dla określonego typu tyrystorów wykonanych według tej samej technologii nie jest możliwe operowanie przeciętnymi krzywymi skalowania dla wyznaczania temperatury. Należy określać temperaturę tyrystora na podstawie wcześniej wyznaczonej zależności wybranego parametru od temperatury dla każdego badanego egzemplarza.
Wyznaczanie temperatury struktury pnpn na podstawie parametrów stanu przewodzenia tyrystora. -
Przełożenie przekładni »
Przy pomiarach mocy — watomierzem czy też energii — licznikiem należy zapewnić zgodność zwrotów prądu kontrolowanego i prądu w przyrządach pomiarowych. Zmiana zwrotu prądu w jednym z uzwojeń na przeciwny wywołuje bowiem zmianę kierunku odchylenia organu ruchomego. Mając ten wzgląd na uwadze przepisy polskie przewidują, że końce uzwojeń przekładnika powinny być oznaczone w sposób trwały. Literami K i L oznacza się końce (zaciski) uzwojenia pierwotnego, a literami kil końce uzwojenia wtórnego. Oznaczenia mają być tak umieszczone, aby zwrotowi prądu w uzwojeniu pierwotnym od K do L odpowiadał zwrot prądu w uzwojeniu wtórnym od I do Tc. Przekładnia zmienia się w pewnych granicach w zależności od prądu pierwotnego, od obciążenia obwodu wtórnego (od liczby odbiorników i od ich oporności), oraz od częstotliwości prądu. Zmiany przekładni zależą prócz tego od konstrukcji i wykonania przekładnika oraz od materiału rdzenia. Dokładne określenie prądu pierwotnego wymaga więc oprócz znajomości prądu wtórnego także i znajomości wartości przekładni w danych warunkach pomiaru.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Motoreduktory Motovario »
W przekładniku doskonałym (przekładniku bez strat) prąd pierwotny opóźniony jest o 90° w fazie względem napięcia pierwotnego. Strumień w rdzeniu jest w fazie z tym prądem. Siła elektromotoryczna wtórna (napięcie wtórne przesunięta jest o 90° względem wytwarzającego ją strumienia, a więc o 180° względem napięcia pierwotnego. W przekładniku rzeczywistym 180°. Uchyb kątowy przekładnika napięciowego stanowi wartość kąta między odwróconym wektorem napięcia wtórnego U2 a wektorem napięcia pierwotnego. Uchyb kątowy wyraża się w minutach lub sekundach. Przekładniki napięciowe budowane są w czterech normalnych klasach dokładności: 0, 2; 0, 5; 1 i 3. Dla przekładników laboratoryjnych przewidziane są dodatkowe klasy: 0, 02; 0, 05 i 0, 1. Uchyby dopuszczalne przekładników klas dodatkowych są dziesięciokrotnie mniejsze od uchybów przekładników klas normalnych. Przekładniki napięciowe zabezpieczane są bezpiecznikami po stronie pierwotnej i wtórnej. Obudowę i uzwojenie wtórne należy uziemić.
Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »