Sprężarki śrubowe

Sprężarki śrubowe Jeżeli wymagają Państwo doskonałej próby kompresorów śrubowych, to przede wszystkim powinniście zwrócić uwagę na mazowiecką spółkę Fiac. Od wielu dekad dostarcza powyższa doskonałej klasy kompresory śrubowe, jakie to mają już ogromną ilość uszczęśliwionych użytkowników. Otrzymały one zaawansowane systemy chłodzenia, jakie z kolei niezmiernie wpływają na zmniejszenie poboru energii elektrycznej oraz trwałość sprzętu. Na dodatek wszelakie oferowane przez przytoczone przedsiębiorstwo fachowe sprężarki śrubowe są niesamowicie proste w obsłudze i montowane u zleceniodawców przez wprawionych pracowników.

Szczegóły strony www.fiacpolska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fiacpolska.pl:

Sprężarki śrubowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Falowniki »

    Styczniki — mimo wielu zalet — nie spełniają jednak wymagań niektórych nowoczesnych układów napędowych, a szczególnie tam gdzie układy napędowe muszą pracować z wyjątkowo dużą częstością i niezawodnością łączeń. Poza tym powstawanie łuków lub iskrzeń między zestykami stycznika stwarza konieczność stosowania przestrzeniach wybuchowych ciężkich i kłopotliwych specjalnych obudów przeciwwybuchowych. W takich przypadkach coraz szersze zastosowanie znajdują łączniki tyrystorowe. W łącznikach tych członami łączeniowymi są tyrystory, które mają krótki czas przejścia ze stanu zaporowego do stanu przewodzenia i odwrotnie, mają niewielkie wymiary i ciężar, a ich działanie nie wywołuje powstawania iskrzeń lub łuku. Do podstawowych wad łączników tyrystorowych należą: konieczność stosowania skomplikowanych układów sterujących pracą tyrystorów, niewielka odporność tyrystorów na krótkotrwałe przeciążenia i przepięcia (wzrosty napięcia) oraz brak elementów stwarzających galwaniczną przerwę między częścią zasilającą i odbiorczą.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Serwis falowników LG »

    W instalacjach nieprzemysłowych najczęściej stosuje się rozdzielnice zwane tablicowymi, ponieważ przyrządy rozdzielcze i pomiarowe oraz łączące je przewody są mocowane do tablic izolacyjnych lub metalowych umieszczonych w szafach na ścianie lub we wnękach ściennych budynków. Takie rozdzielnice mają zastosowanie przy niewielkiej liczbie obwodów i niezbyt dużym ciężarze urządzeń rozdzielczych. W instalacjach przemysłowych najczęściej używa się rozdzielnice skrzynkowe oraz celkowe. W rozdzielnicach skrzynkowych szyny zbiorcze, przyrządy rozdzielcze i pomiarowe umieszcza się w niewielkich skrzynkach żeliwnych, a czasem izolacyjnych, z których następnie tworzy się zestawy mocowane na konstrukcjach wykonanych zazwyczaj z kątowników. Rozdzielnice celkowe mają zastosowanie w tych częściach instalacji, w których występują duże prądy robocze. Mają one postać metalowych szaf. Przyrządy rozdzielcze pomiarowe i szyny umieszcza się na konstrukcjach, metalowych obudowach szaf lub fundamentach wewnątrz tych szaf. Rozdzielnicę celkową tworzy najczęściej kilka szaf, których obwody elektryczne są połączone poprzez wspólne szyny zbiorcze.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Cennik falowników »

    W pomieszczeniach rozdzielni stacji elektroenergetycznych, elektrowni, stacji prób elektrycznych itp. istnieje duże zagęszczenie urządzeń elektrycznych. Obsługa, konserwacja lub remont jednego z nich wymaga zbliżania się człowieka do części innych urządzeń, będących pod napięciem. Ponadto występuje wówczas duże prawdopodobieństwo przerzucenia się napięcia z części urządzeń, które uległy awarii na części innych nie uszkodzonych urządzeń. Dlatego też pomieszczenia takie są dostępne tylko dla ludzi posiadających specjalne kwalifikacje i uprawnienia. W pomieszczeniach tych wymaga się również, aby oprócz zastosowanych środków podstawowej i dodatkowej ochrony przeciwporażeniowej, znajdował się i był stosowany przenośny sprzęt zwiększający bezpieczeństwo pracy zwany sprzętem ochronnym. Zależnie od przeznaczenia sprzęt ochronny dzieli się na sprzęt izolujący, sprzęt wskazujący obecność napięcia oraz sprzęt zabezpieczający i ostrzegawczy.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Przekładnie lenze »

    Podstawowymi elementami instalacji odgromowej są: zwód, przewody odprowadzające, przewody uziemiające oraz uziom. Zwód — to najwyżej położona część instalacji odgromowej, której zadaniem jest przejęcie ładunku elektrycznego pioruna. Rozróżnia się zwody pionowe, umieszczone na chronionych budynkach lub obok tych budynków, oraz zwody poziome mocowane bez-pośrednio do dachu budynku lub zawieszone nad budynkiem. Przewody odprowadzające i przewody uziemiające łączą zwód z uziomem, a więc służą do odprowadzania ładunku elektrycznego pioruna ze zwodu do uziomu. Uziomy instalacji odgromowej wykonuje się jako pionowe, składające się z jednego lub kilku elementów metalowych (rur, prętów lub kształtowników) oraz uziomy poziome, najczęściej otokowe, stanowiące zamknięty obwód wykonany z przewodnika (taśmy, drutu) ułożonego dookoła chronionej budowli. Zasady stosowania instalacji odgromowej oraz zasady jej wykonywania są przedmiotem szczegółowych przepisów.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki ig5a »

    Tyrystor jest dwustanowym przyrządem półprzewodnikowym (o trzech lub więcej złączach), który może być przełączany ze stanu wyłączenia do stanu włączenia i odwrotnie. Działanie tyrystorów oraz interpretację zjawisk fizycznych zachodzących w półprzewodnikowych złączach pn opisano już w wielu krajowych publikacjach. Książka niniejsza jest poświęcona przede wszystkim miernictwu tyrystorów triodowych blokujących wstecznie (tyrystory konwencjonalne), które przy ujemnym napięciu głównym wykazują właściwości zaworowe i które mogą być przełączane ze stanu blokowania do stanu przewodzenia, gdy napięcie główne jest dodatnie. Jednak zostaną w niej również omówione metody pomiaru podstawowych parametrów innych odmian tyrystorów. W urządzeniach energoelektronicznych najczęściej stosuje się tyrystory konwencjonalne. Jednak pojawiły się również odmiany tyrystorów mocy o innych właściwościach rozszerzających dziedziny zastosowania tych przyrządów.

    Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »