Strony związane z hasłem 'remonty mieszkań':

 • Remonty Warszawa MP-BUD »

  Oferujemy remonty kompleksowe w Warszawie i okolicach.
  Pracujemy profesjonalnie. Doświadczona i samodzielna ekipa podejmie się każdego remontu kompleksowego mieszkania, domu, sklepu.
  Zaufało nam wielu Klientów wystawiając nam po udanej współpracy wiele pozytywnych opinii na portalach internetowych.
  Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Doradzimy, zakupimy i dostarczymy na inwestycję każdy materiał.
  Zapraszamy na naszą stronę: www. mp-bud. com. pl
  Tel: 511-163-069
  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa, inprojekt »

  Inprojekt to warszawska firma zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych. W projekcie najważniejsze są dla mnie: funkcjonalność, przejrzystość projektu czyli dobre zakomponowanie poszczególnych wnętrz i harmonijna kolorystyka. Oprócz całościowych projektów nowych mieszkań możliwa jest także pomoc przy re-aranżacji wnętrz już istniejących. Dziś, przy bogatej ofercie rynkowej łatwo jest zmienić wystrój wnętrza. Producenci kierują swoją ofertę do odbiorców w różnych przedziałach wiekowych- inną dla klienta młodego, na dorobku, inną dla dojrzałego klienta. Nie potrzeba wiele, żeby wnętrze odświeżyć i nadać mu ciekawy wyraz- czasem wystarczy zmiana dominujących akcentów, kolorystyki, zakup nowych dodatków. Projektowanie i późniejsza realizacja projektu jest wyzwaniem ale także przyjemnością- możliwość zmiany wnętrza opatrzonego, czasami nigdy nie oswojonego we wnętrze interesujące, funkcjonalne, przytulne, ciekawe- obserwowanie tej metamorfozy- rekompensuje trud remontowych wysiłków. Każde wnętrze ma swój potencjał, trzeba go tylko dostrzec i wykorzystać. Inprojekt gwarantuje szybką realizację projektu.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowo budowlana Kraków »

  Remontownia Lukimar zajmuje się kompleksowymi remontami wnętrz. Specjalizujemy się w pracach remontowo - instalacyjnych wliczając: budownictwo ogólne, remonty mieszkań, oraz tynki tradycyjne. Nasza firma wykonuje także ogrodzenia, oraz docieplenia murów budynków, poddaszy. Wykonujemy także układanie paneli, malowanie ścian, tapetowanie, i inne.
  Firma remontowo budowlana Lukimar współpracuje z firmami developerskimi. W swojej pracy korzystamy z tradycyjnych i nowoczesnych technik budowlanych. Współpracujemy z podwykonawcami branży instalacyjnej: wodno-kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej, C. O. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Bezpłatnie doradzamy i wyceniamy. Udzielamy długoterminowej gwarancji. Potrafimy zmienić nie do poznania każde mieszkanie. Posiadamy wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do przestudiowania naszej dokładnej oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Abartremonty.pl - usługa remontowania »

  Usługi remontowe Poznań i okolice, to oferta firmy remontowej Wojciech Gośliński z Poznania. Generalne remonty mieszkań, pełne aranżacje wnętrz, doradztwo materiałowe i technologiczne to domena tego kompetentnego poznańskiego usługodawcy, który usługi remontowe świadczy już od 1994 roku, zatem bagaż doświadczeń, ale też doskonała organizacja, pasja i etos pracy sprawiają, że to wykonawca jakiego właśnie szukałeś. Zapraszamy do współpracy, zapytań ofertowych, na ich stronę www, jako doskonałą wizytówkę firmy, sprawdź opinie, referencje i certyfikaty firmy aby nabrać do nich zaufania. Zamówisz u nich prostą renowację wnętrz, jak i generalne wykonawstwo, kompleksowy remont mieszkania, projekt i wizualizację, uzyskasz fachowych porad, wykończysz wnętrze od a do z, z firmą pana Wojciecha dopniesz swego, wykreujesz z nimi swój wymarzony salon, sypialnię, kuchnię czy gabinet, swoimi wnętrzami będziesz mógł się pochwalić bez mała każdemu.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »