Strony związane z hasłem 'sieci komputerowe':

 • I-Pi outsourcing IT Wrocław »

  Przedsiębiorstwo i-Pi zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie Twoich problemów związanych z informatyką. Nasza firma posiada wieloletnią praktykę w zakresie informatyki i stale się dokształcamy. Proponujemy outsourcing IT, który dostosujemy do Twoich wymagań. Nasze usługi mogą obejmować konfiguracje routera, zarządzanie serwerami korporacyjnymi i stacjami roboczymi czy też wsparcie przy bieżącej obsłudze komputera. Sprawdzimy czy też unowocześnimy Twoje sieci komputerowe. Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług, dostępny na żądanie lub w usłudze abonamentowej. Pomoc zdalna, jednorazowa wizyta czy też stały zestaw godzin, dopasujemy naszą propozycję do Twoich potrzeb. Niezależnie do usług outsourcingu oferujemy również oprogramowanie dedykowane. Tworzymy rozwiązania informatyczne na zamówienie. Do realizacji zleceń, w zależności od preferencji proponujemy rozwiązania komercyjne lub oparte na otwartych programach. Technologie informatyczne nie mają dla Nas tajemnic. IT Wrocław tylko z nami!

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ITG Informatyka Transport Gaz »

  Przedstawiam strony Przedsiębiorstwa Wielobranżowego iTG świadczącego usługi w zakresie szeroko pojętej informatyki. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla klientów biznesowych. Zajmujemy się projektowaniem, modernizacją i administarcją sieci komputerowych, konfiguracją routerów, serwerów. Instalacją oprogramowania i systemów operacyjnych oraz rozszerzanie funkcjonalności poprzez aktualizację wersji oprogramowania. Prowadzimy doradztwo w zakresie wyboru i zastosowania sprzętu sieciowego, komputerowego i oprogramowania a także ich sprzedaż i wdrożenie oraz zapewniamy obsługę serwisową.
  Oferujemy dobór, montaż i uruchomienie central telefonicznych, analogowych, cyfrowych oraz VOIP, systemów alarmowych, monitoringu CCTV a także ich serwis.
  Firma świadczy także usługi transportowe i przeprowadzkowe. Przewozimy meble, artykuly gospodarstwa domowego, materiały budowlane, węgiel, drewno kominkowe. Wynajmujemy samochody dostawcze z kierowcą.
  Dodatkowo swiadczymy usługi w zakresie wymiany, z dowozem do klienta, butli z gazem propan-butan. Dysponujemy asortymentem standardowych butlli 11kg, butli bez kołnierza, oraz przeznaczonych do zasilania wózków widłowych. Wszystkie butle posiadają aktualne badania techniczne i dopuszczenia, są napełniane w autoryzowanych rozlewniach renomowanych dostawców, gaz używany do napełniania spełnia wszystkie polskie normy.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sieci komputerowe Poznań »

  Rozwiązania informatyczne dla Twojego biznesu! Ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, którym nie opłaca się utrzymywać kadry informatycznej lub jest to nieefektywne. Outsourcing IT zawsze przynosi znaczącą redukcję kosztów. W swoich działaniach na bieżąco wspieramy Twoich pracowników a nasza pomoc zapewnia ciągłość sprawności sprzętu teleinformatycznego.

  Świadczymy również usługi tworzenia stron internetowych. W dzisiejszych czasach profesjonalne strony internetowe stanowią doskonały sposób na promocję przedsiębiorstw i pozwalają za zbliżony wkład finansowy konkurować nawet z największymi koncernami własnej branży. Projekty realizowane przez nasz zespół powstają w oparciu o konsultacje przeprowadzane z Klientem, monitoring potrzeb grupy docelowej, do której projekt jest adresowany, oraz o analizę konkurencyjnych stron www. Tak skompletowany materiał jest źródłem dla programistów oraz grafików, którzy podczas prac koncepcyjnych wpisują w projekt poszczególne elementy, stanowiące o jego indywidualnym charakterze

  Data dodania: 24 08 2015 · szczegóły wpisu »