Przeszczep włosów

Przeszczep włosów Klinika Hair-Med w Mielcu zaprasza osoby zmagające się z wypadaniem włosów oraz łysieniem androgenowym.
Osobom zdecydowanym na trwałe odzyskanie utraconych włosów polecamy przeszczep włosów metodą FUE.
Przeszczep włosów FUE to obecnie stosowana najskuteczniejsza metoda transplantacji włosów, metoda o krótkim okresie rekonwalescencji i rewelacyjnych rezultatach zabiegu.
Lekarz z Hair-Med wykonujący przeszczepy włosów posiada bogate doświadczenie w transplantacji włosów i certyfikat międzynarodowego stowarzyszenia ISHRS potwierdzający jego kwalifikacje.
Przeszczep włosów poprzedzamy konsultacjami z lekarzem, który omówi przebieg zabiegu i określi możliwy do uzyskania efekt.
Konsultacje przed przeszczepem organizujemy w kilku miastach Polski - Kraków, Rzeszów i Mielec.
W Hair-Med leczymy łysienie androgenowe metodami niechirurgicznymi, takimi jak mezoterapia igłowa, leczenie osoczem bogatopłytkowym, farmakoterapia oraz akupunktura.
Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy.

Szczegóły strony hair-med.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę hair-med.pl:

Przeszczep włosów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klinika medycyny estetycznej »

  Czym należy się kierować wybierając salon medycyny estetycznej? Generalnie sprawa jest bardzo prosta. Istnieją specjalnie do tego celu stworzone serwisy internetowe. Na tych serwisach mamy do dyspozycji masę opinii oraz wypowiedzi osób które już wcześniej z korzystały z usług interesującego nas salonu. Mamy również możliwość poczytania lub wystawienia opinii na temat konkretnych lekarzy. W ten oto sposób mamy możliwość zapoznania się z tym, czy dany salon jest warty zaufania, zanim podejmiemy decyzję i wybierzemy salon.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Paweł Cichosz, Beata Szwarc »

  Klinika dentystyczna Smile Makers dr Pawła Cichosza i dr Beaty Szwarc na Wilanowie zaprasza na konsultacje i zabiegi z zakresu ortodoncji, stomatologii etstetycznej, periodontologii, chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy również implanty oraz leczenie kanałowe pod mikroskopem. W Smile Makers troszczymy się o każdego Pacjenta i otaczamy go rzetelną opieką stomatologiczną. Nasz zespół to dentyści specjaliści, którzy od wielu lat pracują w zawodzie. Oprócz trzech nowocześnie wyposażonych gabinetów Smile Makers posiada pracownię RTG.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operacja kręgosłupa, stopy, haluksa »

  TRIGON ORTHOPEDIA, to prywatna klinika, w której wykonywane są zabiegi ortopedyczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jeśli nie chcecie Państwo czekać z koniecznym zabiegiem na miejsce w państwowej – zapraszamy do nas. Zespół naszych specjalistów wykonał już wiele operacji i dlatego każdy z lekarzy posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą:
  - operacja kręgosłupa,
  - artroskopia kolana,
  - wstawianie endoprotezy kolana,
  - operacja haluksa,
  - operacja stopy.
  Zapraszamy zatem pacjentów do naszej siedziby: Warszawa ul. Dereniowa 2c/226.
  Kontakt telefoniczny: 22/ 72- 74-287 i 601 231 028
  Rejestracja czynna jest w godzinach 13:00 – 20:00

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Operacja prostaty laserem »

  Nowoczesne technologie wpływają na rozwój medycyny. Przykład, który potwierdza te słowa to operacja laserowa przeprowadzana w szpitalu Specjalista. Ten zabieg przybiera dwie, bardzo ważne formy. Pierwsza z nich to usuwanie prostaty laserem. Ta metoda jest precyzyjna i skuteczna. Warto wiedzieć, że operacja prostaty laserem holowym jest nieinwazyjna. Dzięki temu pacjent szybciej wraca do całkowitej sprawności. Kolejna metoda wykorzystania nowoczesnych technologii to laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Obsługa szpitala specjalista doskonale wie, że kamienica jest niebezpiecznym schorzeniem. Dlatego wprowadzono bezpieczne laserowe rozbijanie kamieni. Chcesz rozpocząć leczenie prostaty laserem? Odwiedź stronę www. szpitalspecjalista. pl.

  Data dodania: 11 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci »

  Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo spełnia wymagania rodziców i potrzeby ich dzieci. To placówka, której misją jest rehabilitacja dzieci Bielsko Biała. Prowadzona przez doświadczonych i wykształconych pracowników. Ośrodek oferuje wiele skutecznych zabiegów, jednym z nich jest nieinwazyjna mikropolaryzacja mózgu. Najważniejszą propozycją Michałkowa są turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Składające się z zajęć dokładnie dopasowanych do potrzeb najmłodszych pacjentów. Ogromne wsparcie w rozwinięciu sprawności to rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała. Wykonywana z użyciem najnowocześniejszych sprzętów. Zaciekawił Cię skuteczny turnus rehabilitacyjny dla dzieci? Więcej informacji na jego temat znajdziesz na stronie michalkowo. pl.

  Data dodania: 11 01 2021 · szczegóły wpisu »