Wazektomia - Antykoncepcja dla mężczyzn

Wazektomia - Antykoncepcja dla mężczyzn Podwiązanie nasieniowodów jest bezpieczną, wysoce efektywną - 99, 9%, odwracalną procedurą prowadzącą do czasowej bezpłodnościmężczyzny.
Aktualnie jedna z bardziej popularnych metod antykoncepcji dla mężczyzn na świecie. Metoda polega na przerwaniu ciągłości nasieniowodów przez ich przecięcie i podwiązanie. Podwiązanie nasieniowodów -
zalety:
- innowacyjna, skuteczna, możliwa do cofnięciametoda antykoncepcji dla mężczyzn
- bez wpływu na funkcje hormonalne i życie seksualne mężczyzny oraz zdrowie - chroni zdrowie partnerki
- niedroga forma antykoncepcji
- zabieg sproadzony, bezbolesny ze znikomym odsetkiem niepowodzeń i powikłań
Szczegółowe informacje pod adresem http://vasotomia. pl

Szczegóły strony vasotomia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę vasotomia.pl:

Wazektomia - Antykoncepcja dla mężczyzn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Wrocław »

  Znaczącą wartością pomocy psychologicznej jest szansa zyskania nowej, inspirującej i uwalniającej perspektywy na siebie oraz swoje problemy. Ze względu na to psychoterapeuta podczas swej pracy próbuje wskazywać pacjentowi na to, czego dotąd sobie nie uświadamiał, lub też skłaniać ku innemu spojrzeniu na to, czego bieżąco doznaje. Terapeuta Grzegorz Kurowski praktykuje psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Charakterystyczną jej cechą jest bez wątpienia dialog terapeutyczny - ukierunkowany na uświadomienie mechanizmów odpowiedzialnych za ujawnienie się symptomów zaburzeń, albo kłopotów w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jeżeli przechodzisz trudne chwile, pragniesz dojść do przyczyn swych fiask w relacjach z ludźmi czy też cierpisz z niezrozumiałych dla siebie powodów, umów się na sesję z psychotrapeutą. Zadbaj o swoje samopoczucie! Gabinet pomocy psychologicznej mieści się blisko wrocławskiego rynku.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne Anna Olender »

  Kiedy nie należy decydować się za operację chirurgicznego powiększenia piersi? Przed wszystkim, osoby niepełnoletnie, i nie w pełni sprawne psychicznie nie powinny interesować się tym zabiegiem. Jest to rozwiązanie jedynie dla kobiet w pełni odpowiedzialnych, które mają pełną świadomość tego, na co się decydują oraz ryzyka jakie niesie za sobą decyzja o zabiegu. Również osoby które na stałe przyjmują leki, nie powinny decydować się na zabieg, gdyż konsekwencje mogą być opłakane w skutkach. Jest to niezwykle poważna decyzja.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fartuch jednorazowy »

  FOLMET BIS to piekielnie doświadczona firma - przecież funkcjonuje od ponad dwudziestu lat. Trudni się głównie wytwarzaniem fartuchów ochronnych. Wiadomo: fartuchy ochronne są wymagane w niesamowicie wielu dziedzinach. Jeśli jakiś przedsiębiorca na serio traktuje własnych pracowników, prowadzoną przez siebie firmę, bez cienia wątpliwości mocno go zainteresują fartuchy o których bardzo dużo na stronie FOLMETBIS. pl. Z uwagi na ogromne znaczenie BHP, w każdym przypadku potrafimy zadbać o to wszystko co związane z jakością. W szczególności, że mamy certyfikat od PZH, tzn. Państwowego Zakładu Higieny. Wszystko to powoduje, iż warto kupić fartuch jednorazowych - w znacznych ilościach, w firmie o nazwie FOLMET BIS.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta warszawa »

  Implanty zębowe to bardzo nowoczesną i co raz częściej wykorzystywana metoda leczenia ubytków w uzębieniu. Amident jest jednym z najnowocześniejszych najbardziej doświadczonych warszawskich gabinetów stomatologicznych. Istniejemy bez przerwy od blisko 20 lat. Zatrudniamy bardzo doświadczonych lekarzy stomatologów, którzy świetnie znają najnowocześniejsze osiągniecia medycyny z zakresu stomatologii, a zwłaszcza implantologii. Oferowana u nas usługa wszczepienia implantu zębowego jest wykonywana z zastosowaniem najwyższej jakości produktów. Implanty zębowe oferowane przez nasz warszawski gabinet stomatologiczny implanty zębowe są wytwarzane z tytanu biokompatybilnego, co minimalizuje zagrożenie powikłaniami i stanami zapalnymi. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia gdańsk »

  Mgr Lena Łoboda - Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką z doświadczeniem pracy indywidualnej i grupowej z dorosłymi i młodzieżą. Najczęściej pracuję z osobami, które nie wierzą w siebie i w swoje własne możliwości, przeżywają depresję, mają trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi czy w budowaniu satysfakcjonujących związków partnerskich, kobietami doświadczającymi zaburzeń w sferze odżywiania oraz osobami mającymi trudność w wyrażaniu i radzeniu sobie ze swoją złością.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »